OFERTA

Technika diamentowa – cięcie

Stosujemy nowoczesną metodę cięcia z użyciem pił diamentowych. Cięcie betonu realizowana jest z użyciem kilku różnych rodzajów pił, odpowiednich do konkretnego materiału i potrzeb. Technika diamentowa wykonywana jest szybko i maksymalnie precyzyjnie. Ten zakres usług realizujemy poprzez:

  • Cięcie piłami ściennymi – cięcie na długich, prostych liniach. Piły ścienne umożliwiają dużą głębokość cięcia (powyżej 1 metra) oraz na wykonywanie prac pod różnymi kątami i w różnych kierunkach. Diamentowe piły ścienne, które stosujemy, pozwalają na uzyskanie gładkich krawędzi i wysokiej precyzji. Ogromna zaleta pił ściennych to świetna wydajność przy zachowaniu rozsądnych kosztów cięcia.
  • Cięcie piłami linowymi – lina diamentowa jest w stanie przeciąć beton, żelbet, granit, cegłę i inne materiały. Z jej pomocą przecinamy wielkogabarytowe konstrukcje, stropy, fundamenty i ściany, a także wykonujemy cięcia podwodne. Cięcie liną pozwala praktycznie wyeliminować ograniczenia zarówno gabarytowe ( duże przekroje ), jak i materiałowe – odpowiedni dobór liny pozwala na cięcie każdego dostępnego materiału.
  • Cięcie piłami ręcznymi – ten rodzaj cięcia pozwala nam na wykonanie docięć i krótkich linii w trudno dostępnych miejscach. Cięcie betonu przeprowadzamy z użyciem kilku rodzajów pił w zależności od potrzeb. Podstawowe piły oferują głębokość cięcia na poziomie kilku do kilkunastu cm. Specjalistyczne łańcuchowe piły do betonu umożliwiają na głębokie cięcia (nawet powyżej 40 cm) a jednocześnie wycinanie małych obiektów, a także skomplikowanych cięć pod różnymi kątami.
  • Cięcie piłami jezdnymi betonu/asfaltu – za pomocą pił jezdnych wykonujemy cięcia w asfalcie, betonie, żelbecie, cegle i granicie. Metoda ta może być wykonywana zarówno na mokro, jak i na sucho i sprawdza się doskonale podczas dylatowania posadzek na parkingach, halach lub cięcia jezdni oraz wycinaniu kanałów w już istniejących posadzkach.

ZALETY CIĘCIA TECHNIKĄ DIAMENTOWĄ

Technika diamentowa to przede wszystkim wygoda i dokładność. W przypadku pił diamentowych możemy zastosować dwa rodzaje cięcia (na sucho i na mokro) w zależności od specyfikacji ciętego materiału i ewentualnych ograniczeń na miejscu wykonywania pracy. Z pewnością ogromną zaletą tej metody jest bezpieczeństwo, gdyż piły diamentowe nie niszczą konstrukcji, nie wywołują drgań i nie generują uciążliwych dźwięków. W LANGEO wykonaliśmy już maksymalnie skomplikowane cięcia na różnych płaszczyznach i różnych konstrukcjach, ale żaden wymiar nie był dla nas problemem.

Zaufaj specjalistom i skontaktuj się z Nami

Adres firmy

90-057 Łódź, ul. Sienkiewicza 85/87

Langeo Construction Spółka Akcyjna wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000623217, NIP 725-21-36-151, REGON 364699570, kapitał zakładowy 100.000,00 zł wpłacony w części.